Strona główna

 Z okazji Nowego Roku 2019 życzymy wszystkim naszym Klientom nieprzemijającego szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

nowa siedziba TingetW roku 2019 obchodzimy 13 rocznicę obecności na polskim rynku. W tym czasie mieliśmy okazję zaprezentować Państwu szereg produktów, począwszy od autoklawów, poprzez urządzenia wspomagające pracę sterylizatorni, aż po materiały wykorzystywane każdego dnia podczas sterylizacji narzędzi w gabinetach medycznych. 

Nasze plany związane z rokiem 2019 w Polsce to przede wszystkim uruchomienie centrum handlowo serwisowego w Szynkielewie pod Łodzią, którego budowę rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Na ośmiuset metrach kwadratowych przygotowujemy dla Państwa siedzibę, która mieścić będzie salon sprzedaży, serwis techniczny, salę szkoleń i magazyn. Dogodna lokalizacja obiektu (bezpośrednio przy zjeździe z trasy S14) zapewni wygodny dojazd Klientom z każdej strony Polski.

Oferta handlowa na rok 2019 obejmuje autoklawy V generacji z serii Lamia i stanowią je modele o pojemności komory sterylizacyjnej 8, 12, 18, 23, 29 i 45 litrów. Uzupełnieniem sterylizatorów są destylarki, myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki do rękawów sterylizacyjnych, oraz materiały - torebki i rękawy do pakowania narzędzi, testy biologiczne i chemiczne, wskaźniki, integratory i woda destylowana.

W tym roku certyfikujemy kolejne dwa duże sterylizatory szpitalne (o pojemności komory 60l i 120l). Ich premierę zaplanowaliśmy na rok 2020.