Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 Kontynuacją naszej polityki koncentrującej się na autoklawach klasy B, jest uzupełnienie oferty o materiały potrzebne do sterylizacji narzędzi opakowanych. Także w tej kwestii chcemy dostarczać najlepsze produkty w rozsądnych cenach, by umożliwić naszym klientom bezpieczną i efektywną pracę, dającą poczucie bezpieczeństwa zarówno pacjenta, jak i lekarza. Dlatego nasze materiały wykonane zostały z należytą starannością i odpowiadają rygorystycznym wytycznym Unii Europejskiej, czego potwierdzeniem są certyfikaty CE.

torebki do sterylizacji narzędzi w autoklawie torebki do sterylizacji narzędzi w autoklawie Koperty (torebki) do sterylizacji marki TINGET® odznaczają się wysoką estetyką wykonania, oraz nieprzeciętną trwałością, zapewniającą sterylność narzędzi znajdujących się w ich wnętrzu po przeprowadzeniu cyklu sterylizacji w autoklawie. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, idealnie nadają się zarówno do małych gabinetów, jak i dużych, wielostanowiskowych. Specjalnej konstrukcji wskaźniki, zatopione w folii naszych kopert są podstawowym gwarantem prawidłowości przeprowadzanej sterylizacji, zaś specjalnie dobrany klej, odpowiedzialny za ich zamykanie jest odporny zarówno na wilgoć, jak i wysoką temperaturę, dzięki czemu koperty marki TINGET® pozostają na długo szczelnie zamknięte, zapewniając sterylność przechowywanych narzędzi.

rękawy do sterylizacji narzędzi w autoklawierękawy do sterylizacji narzędzi w autoklawiePrzy sterylizacji zróżnicowanych rozmiarowo narzędzi, oraz częstych procesach wykonywanych w sterylizatorni, efektywniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie rękawów foliowych. Dzięki możliwości dowolnego formowania i zamykania za pomocą zgrzewów robionych przy użyciu zgrzewarki, rękawy dają szersze możliwości aniżeli koperty. Nawijane na specjalne rolki rękawy marki TINGET® posiadają długość 200m, oraz specjalne oznakowanie testowe na całej swej długości. Gwarantują one, podobnie jak koperty, najwyższą jakość wykonania, przekładającą się na pewność i bezpieczeństwo zarówno w komorze sterylizacyjnej, jak i poza nią. 

Uzupełnienie naszej palety materiałowej stanowi bogata oferta testów, wymaganych podczas kontroli sanepidu. Składają na nią się paski testowe, testy chemiczne Helix i Bowie&Dicka, testy biologiczne typu sporal oraz ampułkowe, a także testy do myjek ultradźwiękowych. Potwierdzają one prawidłowe działanie każdego autoklawu, stając się ważnym dowodem zarówno w obliczu kontroli gabinetu, jak i ewentualnych oskarżeń ze strony niezadowolonych pacjentów.

woda destylowana ultraczysta do autoklawówwoda destylowana ultraczysta do autoklawówWoda destylowana, ultraczysta firmy Tinget, to produkt najwyższej jakości spełniający wymogi producenta odnośnie zawartości związków mineralnych. Nadzór niemieckiego instytutu badawczego nad składem wody, gwarantuje jej ultra czystość. W przeciwieństwie do wody demineralizowanej, jonizowanej, przemysłowej, pitnej itp. woda destylowana nie powoduje odkładania się kamienia wewnątrz podzespołów autoklawu. 

 

 wyniki badań wody wykonane przez teamumweltanalytik GmbHwyniki badań wody wykonane przez teamumweltanalytik GmbH

Potwierdzeniem jakości wody destylowanej Tinget są wyniki badań a nie puste obietnice.

Czym się różni woda destylowana od popularnej na rynku wody demineralizowanej?

Woda destylowana powstaje w procesie termicznym - najpierw doprowadzana jest do temperatury wrzenia, by następnie ulec skropleniu w trakcie schładzania pary wodnej.

Czym się różni woda destylowana od wody destylowanej ultraczystej, jaką produkuje nasza firma?  Tym, że naszą wodę produkujemy wyłącznie z wody demineralizowanej, która przed procesem destylacji przechodzi proces filtracji. 

Tylko taki rodzaj wody daje 100% pewności, iż stosowanie jej w autoklawie nie doprowadzi do pojawienia się kamienia wewnątrz wytwornicy pary, czy pompy wody.

Stosowanie wody demineralizowanej naraża Twój autoklaw na ryzyko kosztownych awarii. Dlatego do jego zasilania stosuj wyłącznie wodę destylowaną.

© 2016. Tinget GmbH. All Rights Reserved.